Březnová aukce 2022

Šimon František Tavík
Čtenářka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 14279
Nesignováno .
Hudební nástroje
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 14294
Pošar Miloš
U statku
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 14239
Autengruber František Jan
Lesní cesta
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 14292
Schikaneder Jakub - označeno
Tulačka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 39 000 Kč
Číslo položky: 15012
Beneš Karel
Cesta z Březině
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 14293
Martinec Milan
Slunečnice - velký formát
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 14238
Pošar Miloš
Přímořské městečko
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 14624
Pošar Miloš
Lodě u Dubrovníku
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 7 200 Kč
Číslo položky: 14240
Pošar Miloš
Pohled na Hradčany od mostu Legií
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 14693