Letní aukce 2021

Slavík Oldřich
Horská krajina
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 13427
Mareš Josef
Pradleny u řeky
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 13301
Hásková Světla
Kytice v bílé
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 13086
Neznačeno
Příbramská madonka 3
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 12978
Neznačeno
Příbramská černá madona
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 12979
Neznačeno
Příbramská madona 1
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 12973
Pavlík Ondřej
Kytice II.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 13084
Remontoir .
Kapesní hodinky + přívěšek
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 13509
Nesignováno .
Portrét muže
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 13426
Smutný Antonín
Srnec
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 13429