Letní aukce 2021

Dvořák Josef
Předjaří v Kameničkách
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13360
Rosenthal
Váza
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13380
Nesignováno .
Žena s jednorožcem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13399
Neznačeno
Sklenice s medailony
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13382
Neznačeno
Biedermeier sklenice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13383
Bino Josef
Sečení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13723
Vaic Josef
Výrovka
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13400
Rambousek Jan
Nezaměstnaní na náplavce
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13273
Špálová - Benešová Milada
Polní kytice
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 13294
Pavlík Ondřej
Kytice II.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 13084