Červnová aukce 2021

Nesignováno .
Letní krajina se stromem
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12809
Monogramista
Alegorický výjev
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12991
Kytice
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12684
Neznačeno
Žena v zelenkavých šatech
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12681
Burdová Jaromíra
Zvířátka v krajině
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12987
Neznačeno
2X Ústí nad Labem (Aussig 1903)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 13176
Michal Rastislav
Čtyři kostýmní návrhy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12296
Nečas Josef Emil
Na plesu
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12673
Malý František
Z Tepelského údolí
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12595
Harlas František Xaver
Růžový vřes
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12880