Červnová aukce 2021

Banksy
Glory
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 13240
Nesignováno .
Letní krajina se stromem
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12809
Neznačeno
2X Ústí nad Labem (Aussig 1903)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 13176
Monogramista
Alegorický výjev
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12991
Kytice
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12684
Neznačeno
Žena v zelenkavých šatech
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12681
Burdová Jaromíra
Zvířátka v krajině
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12987
Michal Rastislav
Čtyři kostýmní návrhy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12296
Cesta k moři
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 13126
Suchánek Vladimír
2 ks: Žena s měsícem a Nahý anděl
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12945