Červnová aukce 2021

Burdová Jaromíra
Zvířátka v krajině
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12987
Neznačeno
2X Ústí nad Labem (Aussig 1903)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 13176
Nesignováno .
Letní krajina se stromem
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12809
Suchánek Vladimír
2 ks: Žena s měsícem a Nahý anděl
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12945
Suchánek Vladimír
Ex Libris + dopis
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12946
Harlas František Xaver
Růžový vřes
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12880
Stretti Viktor
Pískaři na Vltavě
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 13239
Nečas Josef Emil
Na plesu
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12673
Malý František
Z Tepelského údolí
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12595
Pokorný Jaroslav
Zátiší s kyticí
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12390