Červnová aukce 2021

Neznačeno
Žena v zelenkavých šatech
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12681
Neznačeno
2X Ústí nad Labem (Aussig 1903)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 13176
Nesignováno .
Letní krajina se stromem
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12809
Banksy
Smile police
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 13220
Stretti Viktor
Pískaři na Vltavě
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 13239
Pokorný Jaroslav
Zátiší s kyticí
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12390
Nečas Josef Emil
Na plesu
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12673
Malý František
Z Tepelského údolí
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12595
Cesta k moři
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 13126
Michal Rastislav
Čtyři kostýmní návrhy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12296