Červnová aukce 2021

Pospíšil Míla
Ohně na poli
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 12826
Kuřácké zátiší se skicářem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 12883
Berghauer Gottlieb (Horyna Bohumil)
V zimě na saních
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 13155
Banksy
Glory
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 13240
Monogramista
Hrad ve Zvolenu
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 12687
Novák Karel
Skalnaté pobřeží
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 12620
Procházka Antonín.
Dívka s amforou
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 12682
Neznačeno
2X Ústí nad Labem (Aussig 1903)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 13176
Nesignováno .
Letní krajina se stromem
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12809
Kytice
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 12684