Letní aukce 2021

Nesignováno .
Kytice ve velké váze
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13097
Neznačeno
Anděl
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13096
Štolovský Zbyněk
Vysočina
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13401
Bažanti
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13447
Magritte René
Le regard intérieur
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13373
Knopp Bedřich
Podhorská krajina
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 13049
Holeček Jaroslav
Vlčí máky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 13014
Anonym .
Stětí Jana Křtitele
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 13030
Ruszelák Josef
Ptáci nad stromy
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 13070
Chochola Václav
Jana Brejchová
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 13316