Letní aukce 2021

Fišárek Alois
Českému triu
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 13024
Nesignováno .
Ježíš - Ikona
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 12890
Brousek Karel
Praha
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 13500
Dvorský .
Červánky - Na okraji lesa
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 13409
Neznačeno
Panna Maria Svatohorská 2.
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 11213
Knopp Bedřich
Horské jezero
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13050
Anonym .
Pravoslavná ikona 3
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13027
Knopp Bedřich
Sklizeň - větší formát
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13052
Uher Karel
Barevná kytice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13327
Magritte René
Le regard intérieur
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 13373