Podzimní aukce 2021

Nesignováno .
Restaurace Hofmanka
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 13609
Stefanová Pravoslava
Grado 1924
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 13552
Neznačeno
Váza Artěl
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 14011
Volf František
Lávka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 13671
Benka Martin
Motiv z Valašska
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 13835
Maran Gustav Stanislav
Procházka alejí
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 13745
Kubíček Jan
Čtverec s kruhy
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 13860
Toman Karel
Kamenice
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 13884
Nesignováno .
Madonna della Seggiola
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 13809
Rybář s dýmkou
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 13650