Letní aukce obrazů 2018

Novák Houdek Jiří
Záliv v Arkutinu - Bulharsko
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 6647
Stejskal Jiří
Ženy v baru
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 9 700 Kč
Číslo položky: 6826
Boštík Václav
Rastr 1968 + Žlutý čtverec
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 6641
Neznačeno
Barokní intarzované klekátko
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 9 300 Kč
Číslo položky: 6784
Aleš Mikoláš
Dudák
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 8 600 Kč
Číslo položky: 6782
Herbst Jaroslav
Bakchanálie s kentaurem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 6494
Číla Otakar
Dívčí akt u zrcadla
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Číslo položky: 6605
Koluch Jaroslav
Maďarská pusta
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 7 100 Kč
Číslo položky: 6788
Kalvoda Alois
Kopec
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 6567
Nesignováno .
Pasovská Madona
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 6847