Letní aukce 2021

Nesignováno .
Šlechtic
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 13003
Pavlík Václav
Kytice růží
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 13385
Malý Václav
Dívka u stromu
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 13489
Seidl Jaromír
Lesní tůň s kachnami
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 13458
Neznačeno
Socha modlící se světice
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 12976
Janeček Ota
Ptáčci
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 13389
Plesnivý Vincent
Návrat z pole
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 13046
Monogramista
Mořský útes
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 13276
Nesignováno .
Poutník v krajině
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 13416
Ulšmíd F. Václav
Korčula
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 13493