Letní aukce 2021

Anonym .
Pravoslavná ikona 2
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Číslo položky: 13026
Nesignováno .
Madona
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 12803
Nesignováno .
Svatá Barbora
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 12799
Nesignováno .
Svatá rodina
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 12811
Nesignováno .
Simeon s Ježíškem a Marií
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 13001
Neznačeno
Kříž zdobený perletí a kostí
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 13057
Roubíčková Lesařová Michaela
Vzpomínky na dětství
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 13062
Roubíčková Lesařová Michaela
Pražské Věže
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 13061
Roubíčková Lesařová Michaela
Šaty a snídaně
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 13058
Roubíčková Lesařová Michaela
Komodička - Dámská
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 13060