Jarní aukce 2021

Nesignováno .
Dívka v šálu
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 12347
Malý František
Bača
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 12079
Fořtová - Šámalová Pavla
Kadov - po sklizni
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 12335
Satin ( Jožko) Jozef
Stará zvonice na Vlkolínci
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 11979
Motyčka Matěj
Dívky pod splavem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 12571
Vondráček Josef
Cesta do vesnice
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 12345
Fořtová - Šámalová Pavla
Hradčany
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 400 Kč
Číslo položky: 12311
Kučera Václav
Svítání nad rybníkem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 12377
Neznačeno
Korbel s nápisem 0,5 l
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 10943
Novák Karel
Mladá žena z Podluží
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 12461