Červnová aukce 2019

Sklenářová
Pod Karlovým mostem
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 8452
Městský motiv
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 7653
Neznačeno
Svaz závodníků a veteránů
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 8235
Svatoš Ivan
Karmelitská ulice
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 8410
Matouš Miroslav
Motiv ze Středohoří
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 8457
Suchánek Vladimír
Žena
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 8363
Nesignováno .
Stará ulička
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 8522
Nesignováno .
THE JOLLY JOKER
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 7698
Dědina Jan
Muž s růží
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 8367
Schoř Jaromír
Dukelská krajina
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 8372