Červnová aukce 2019

Urban
Červený labyrint
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8406
Nedvěd František
Sedící dívka
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 7667
Nesignováno .
Babička u okna
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8359
Sklenářová
Pod Karlovým mostem
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 8452
Městský motiv
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 7653
Neznačeno
Svaz závodníků a veteránů
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 8235
Svatoš Ivan
Karmelitská ulice
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 8410
Suchánek Vladimír
Žena
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 8363
Matouš Miroslav
Motiv ze Středohoří
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 8457
Nesignováno .
THE JOLLY JOKER
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 7698