Podzimní aukce 2019

Kameník Antonín
Kostelík
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky: 9330
Ve žních
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky: 9327
Popelka Vojtěch Hynek
Tetřev
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 9299
Wagner
V ranním oparu
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 9354
Picasso Pablo
Tete de Mort et Livre
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 9421
Pelíšek J. Alexander
Krajina u Zbraslavi
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9012
Wenig Adolf
5 kusů Akvarelové kresby
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9085
Škrabánek František
Blaník
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9193
Škrabánek František
Želiv
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9197
Neznačeno
Fotografie Zdeňka Milera
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9308