Podzimní aukce 2019

Wagner
V ranním oparu
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 9354
Popelka Vojtěch Hynek
Tetřev
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 9299
Šimek Jindřich
Rozsutec Malá Fatra
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9441
Neznačeno
Fotografie Zdeňka Milera
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9308
Neznačeno
Fotografie Adolfa Borna
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9309
Burnet Joseph Simon
Pařížská ulice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9416
Škrabánek František
Blaník
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9193
Pelíšek J. Alexander
Krajina u Zbraslavi
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9012
Wenig Adolf
5 kusů Akvarelové kresby
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9085
Škrabánek František
Želiv
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9197