Jarní aukce 2019

Zikmund František
Krajina s rybníčkem
Vyvolávací cena: 900 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 7921
Kollman František
Galéra s námořníky
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8168
Nesignováno .
Mladý muž s dýmkou
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8169
Holeček Jaroslav
Kaplička u cesty
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8195
Rupp Wilhelm
Dáma v kostkovaných šatech
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8130
Nesignováno .
Móda 16 - 20 století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8097
Po zimní bouři - Beskydy
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 7976
Středa Miloš
Rákosí u rybníka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 7879
Knížek Emanuel
Kytice v červenofialové paspartě
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8057
Březina E.
Jezírko
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 7953