Zimní aukce 2022

Značeno
Žena s dítětem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 14377
Demartini Eduard
Město v Chorvatsku
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 14157
Myslbek Karel
Rybář na břehu řeky
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 14126
Nesignováno .
Zimní scéna
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 14390
Nemastil Zdeněk
Tůň
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 14346
Kouba Antonín
Pečení brambor
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 14164
Adámek Rudolf
V krčmě
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 14169
Toyen - Marie Čermínová
Růžová kompozice
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 14324
Kareš Karel Slabý
Pole se snopy před městem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 14461
Souček Karel
Ulička v Buchaře
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 400 Kč
Číslo položky: 14348