Červnová aukce 2021

Demel Karel
Dívka
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 13210
Jiřincová Ludmila
Schodiště s drapérií
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 13209
Jiřincová Ludmila
Růže
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 13208
Šrůtek Václav Alois
Kytice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 12594
Neznačeno
2X Ústí nad Labem (Aussig 1903)
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 13176
Portrét vousatého muže
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 13108
Podzim
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 13180
Moucha Jaroslav
Nový most pod Barborou
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 12674
Hašek Josef
Ležící akt
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 13100
Nesignováno .
Požehnání
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Číslo položky: 12877