Jarní aukce 2021

Neznačeno
Hodiny rámové
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 12346
Paderlík Arnošt
Ležící akt
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 12539
Kučera Václav
Svítání nad rybníkem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 12377
Tichý Karel
Chorvatsko
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 11978
Zátiší s rumem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12495
Zich Rudolf
Léto
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 12550
Podzimní jezírko s kachnami
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 12561
Dalí Salvador
La dance
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Číslo položky: 12557
Paderlík Arnošt
Ženy
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12537
Hampl Petr
Šťastný život
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 12512