Podzimní aukce 2019

Měřička Jan
Kompozice
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 9306
Hložek Pavel
Kytice
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 9294
Neznačeno
Fotografie Adolfa Borna
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9309
Neznačeno
Fotografie Zdeňka Milera
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Číslo položky: 9308
Boudová Jana
Brána do zahrady
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 9482
Nesignováno .
Barokní zátiší se zeleninou a ptáky
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 29 000 Kč
Číslo položky: 9311
Stretti - Zamponi Jaromír
Chrám svatého Mikuláše
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky: 9302
Nesignováno .
Krajina s vysokými stromy
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Číslo položky: 9432
Medvecká Mária
Postava se psem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 17 200 Kč
Číslo položky: 9391
Anonym .
Cechovní obraz
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 9285