Jarní aukce 2023

Kodet Jan
Sedící dívka
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 16937
Gutfreund Otto
Ženský akt s rukama nad hlavou
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 36 100 Kč
Číslo položky: 16799
Archipenko Alexander
Žena česající si vlasy
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 16802
Želísko August
Rámové hodiny, velké hrací
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Číslo položky: 17313
Hoffmann Otto
Číňan v tradičním rouchu s podnosem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 17310
Neznačeno
Sloupkové hodiny
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 17314
Wachsmann Alois
Divadelní scéna
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 16904
Nesignováno .
Mostar - Jugoslávie
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 16948
Miller-Diflo Otto
Podzimní řeka
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 17395
Stretti Mario
Podvečer na Labi
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 17392