Červnová aukce 2021

Plocek Vilém
Na širém moři
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 12772
Neznačeno
Řezaný rám
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 12817
Treuchel Josef
Deštivá nálada
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Číslo položky: 12666
Boštík Václav
Žlutý čtverec
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Číslo položky: 12638
Nesignováno .
Kalvárie
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Číslo položky: 12868
Nesignováno .
Koně s povozem
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 12398
Hůrka Otakar
Chalupa
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 12761
Rada Vilém Emil
Vesnický motiv
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 12590
Nesignováno .
Klášterní kostel
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 12864
Cihelka Oldřich
Dívka na koni - velký formát
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 12821