Zimní aukce 2020

Nesignováno .
Chlapec
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9532
Šrámek Václav
Hříbek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 9680
Vodrážka Jaroslav
Rvačka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9686
Hejna Václav
2 kusy : akvarel a litografie
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 9692
Ježek Stanislav
Malířské zátiší
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 9683
Brechler (Adalbert) Vojtěch
Zima na hřebenech
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 9682
Constable John
Stavení na břehu jezera
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9494
Mejda František
Jihočeská krajina
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 9626
Koudelka ( Jožka ) Josef
Krojovaná dívka
Vyvolávací cena: 1 100 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 9690
Beneš Vincenc
Národní divadlo
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 9685