Jarní aukce 2019

Praha
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 7874
Nesignováno .
Móda 16 - 20 století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8097
Tetínek Josef
Krajina s potokem
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 8079
Chloupek
Svatý Martin
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8100
Svoboda Josef
Nahá pastýřka
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 8151
Venera Vincent
Černočervená kompozice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8094
Venera Vincent
Žlutomodrá kompozice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8095
Brázda Pavel
Objetí
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 8150
Brázda Pavel
Tanečnice
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 8149
Brázda Pavel
Moje milá
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 8148