Červnová aukce 2021

Plocek Vilém
Mlýn na Baltu
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 12776
Jindra Jaromír
Náměstí v Telči
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 12910
Jančálek Cyril
Dřevorubci
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 13168
Foltýn František - Připsáno
Na břehu jezera
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 13129
Oliva Viktor
Ohníček u lomu
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 600 Kč
Číslo položky: 12866
Boštík Václav
Rastr 1968
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 12637
Nesignováno .
Vlčí máky
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Číslo položky: 12861
Plocek Vilém
Na širém moři
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 12772
Neznačeno
Řezaný rám
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 200 Kč
Číslo položky: 12817
Boštík Václav
Žlutý čtverec
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Číslo položky: 12638