Zimní aukce 2020

Paleček Josef
Ptáčci a chlapec
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 9612
Fiala Václav
Kytice
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 9694
Houšť Miroslav
Pražský sen
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 9574
Nesignováno .
Chlapec
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9532
Šrámek Václav
Hříbek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 9680
Vodrážka Jaroslav
Rvačka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9686
Hejna Václav
2 kusy : akvarel a litografie
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 9692
Ježek Stanislav
Malířské zátiší
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 9683
Brechler (Adalbert) Vojtěch
Zima na hřebenech
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 9682
Constable John
Stavení na břehu jezera
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9494