Zimní aukce 2020
Ptáčci a chlapec
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 300
Kč
Číslo položky: 9612
Kytice
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300
Kč
Číslo položky: 9694
Pražský sen
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 900
Kč
Číslo položky: 9574
Chlapec
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500
Kč
Číslo položky: 9532
Hříbek
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 000
Kč
Číslo položky: 9680
Rvačka
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500
Kč
Číslo položky: 9686
2 kusy : akvarel a litografie
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 700
Kč
Číslo položky: 9692
Malířské zátiší
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100
Kč
Číslo položky: 9683
Zima na hřebenech
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500
Kč
Číslo položky: 9682
Stavení na břehu jezera
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500
Kč
Číslo položky: 9494