Vlach Oldřich
Žně - velký formát
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15218
Nesignováno .
Portrét muže ve slaměném klobouku
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 5684
Apollonas Soben
Jiný svět
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14304
Apollonas Soben
Mimo shonu
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14305
Jiříkovský Josef
Sedící akt
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14837
Kulhánek Oldřich
Hommage á Albrecht Dürer
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 14476
Veselý Theodor Bohdan
Judita s hlavou Holofernovou - velký formát
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 13741
Pospíšil Míla
Hradčany
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 12819
Blažek Bedřich
Trh v Kolíně
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 12745
Neznačeno
Lovecký stolek
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 15080