Velikonoční aukce obrazů 2020

Diblík František Xaver
Květinové zátiší
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Číslo položky: 10320
Oliva Viktor
Z vyšší společnosti
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Číslo položky: 9997
Nesignováno .
Dívka s růží a křížkem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 800 Kč
Číslo položky: 10291
Nesignováno .
Myslivec na lovu
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 9967
Banksy
Opičí parlament
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 10344
Neznačeno
Florián
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 10105
Dalí Salvador
Self portrait
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 10343
Brenner Nándor Vidai
Dívka s věnečkem
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 9999
Romantická krajina s rybáři
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 10176
Kupka František
Le Théatre des marionnettes
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 10300