Vánoční aukce 2019

Neznačeno
Na vysokém kole
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 9704
Janeček Ota
Červený pláček 2
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 9806
Janeček Ota
Dva červení ptáčci ve fialovém rámování
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 9807
Neznačeno
Šavle s dřevěnou pochvou
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 9755
Neznačeno
Jatagan - psí hlavy
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 9762
Petříčková Alena
Postava ženy
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9711
Smolík
Portrét muže v brýlích
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9636
Suchánek Vladimír
Dívka před oknem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9812
Nesvadba Miloš
Prasata v žitě
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 9716
Kotrba Emil
Jezdci
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 9790