Vánoční aukce 2019

Kopf Max
Amazonky
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 75 000 Kč
Číslo položky: 9647
Born Adolf
Jednorožec a pták
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 9811
Jiřincová Ludmila
Dívka s květy a motýli
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 9810
Jiřincová Ludmila
Poprsí dívky - akvarel
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 9809
Janeček Ota
Dva červení ptáčci ve fialovém rámování
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 9807
Janeček Ota
Červený pláček 2
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 9806
Glückselig Josef
Mokřiny
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 9499
Jakesch Alexander
Dáma v klobouku
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 33 000 Kč
Číslo položky: 9777
Hoplíček František
Muž a žena při žních
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Číslo položky: 9572
Nesignováno .
Portrét dívky
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 9849