Vánoční aukce 2019
Amazonky
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 75 000
Kč
Číslo položky: 9647
Jednorožec a pták
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 900
Kč
Číslo položky: 9811
Dívka s květy a motýli
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000
Kč
Číslo položky: 9810
Poprsí dívky - akvarel
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 100
Kč
Číslo položky: 9809
Dva červení ptáčci ve fialovém rámování
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100
Kč
Číslo položky: 9807
Červený pláček 2
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100
Kč
Číslo položky: 9806
Mokřiny
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 100
Kč
Číslo položky: 9499
Dáma v klobouku
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 33 000
Kč
Číslo položky: 9777
Muž a žena při žních
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 3 200
Kč
Číslo položky: 9572
Portrét dívky
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 6 000
Kč
Číslo položky: 9849