Vánoční aukce 2019

Nesvadba Miloš
Prasata v žitě
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 9716
Petříčková Alena
Postava ženy
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9711
Suchánek Vladimír
Dívka před oknem
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 9812
Komárek Vladimír
Sovovy mlýny
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9710
Kopf Maxim
Amazonky
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 75 000 Kč
Číslo položky: 9647
Born Adolf
Jednorožec a pták
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky: 9811
Jiřincová Ludmila
Dívka s květy a motýli
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 9810
Jiřincová Ludmila
Poprsí dívky - akvarel
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Číslo položky: 9809
Janeček Ota
Dva červení ptáčci ve fialovém rámování
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 9807
Janeček Ota
Červený pláček 2
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 9806