Červnová aukce 2019

Jean-Honoré Fragonard
Portrét dívky
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 8532
Nesignováno .
Skříňka na klíče
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 8353
Neznačeno
Svaz závodníků a veteránů
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky: 8235
Neznačeno
Románská dřevěná soška
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Aktuální cena: 30 000 Kč
Číslo položky: 8216
Neznačeno
Tyrš
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 8237
Sucharda Stanislav
Svatý Václav
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky: 8240
Anýž František
Dafnis a Pan
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 19 000 Kč
Číslo položky: 8500
Hinková M.
Kytice
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky: 8470
Spáčil Jan
Stavení na samotě
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 8222
Nejedlý Otakar - okruh
Sušení prádla
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 8229