Zimní aukce obrazů 2019

Eugene de Blaas
Italské ženy u kašny
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Číslo položky: 8039
Navrátil Josef - připsáno
Krajina s říčkou
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 20 100 Kč
Číslo položky: 7637
Nesignováno .
Dle Uprky - Pouť u sv. Antoníčka
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Číslo položky: 8036
Neznačeno
Buddha Šákjamuni
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 11 200 Kč
Číslo položky: 7880
Beneš Karel
Řeka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Číslo položky: 7991
Bílý Miloš
Zimní krajina
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 8062
Beneš Karel
Chalupy
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky: 7881
Žák Jaroslav
Dle Uprky - Na pouti
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8035
Čermák Augustin
Cesta kolem břízek
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 8032
Nesignováno .
Jablka
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 8038