Podzimní aukce 2019

Nesignováno .
Hudební salon
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 9678
Boudin Eugène- označeno
Námořní motiv
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 28 000 Kč
Číslo položky: 9292
Pošar Miloš
Vesnice
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 9679
Nesignováno .
Požehnání
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 9364
Nesignováno .
Zátiší s jablky
Vyvolávací cena: 200 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 9371
Kytice
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 300 Kč
Číslo položky: 9380
Stěhule Karel
Stromy
Vyvolávací cena: 300 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 9365
Fiala Zdeněk
Podzim
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 9368
Fiala Zdeněk
4. obrázky - zátiší
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 9369
Vacke Josef
Bertramka
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 400 Kč
Číslo položky: 9253