Letní aukce 2017

Kaván František
Na Chrudimce
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Aktuální cena: 50 000 Kč
Číslo položky: 5297
Malát Radim
Stroj
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 33 000 Kč
Číslo položky: 5409
Bakulin Nikolaj
Kytice s vlčími máky
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 23 000 Kč
Číslo položky: 5325
Komárek Vladimír
Zdechovice
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Číslo položky: 5436
F.J. Dyck
Romantická krajina s mlýnem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 5360
Nesignováno .
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5362
Čermák František
Turek
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Číslo položky: 5310
Svoboda Jaroslav
Lesní stezka
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Číslo položky: 5308
Grus Jaroslav
Promenáda u moře 1935
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Číslo položky: 5350
Špála Václav
Odpočívající dívka
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 5379