Jarní aukce 2023

Nesignováno .
Hrad Rychmburg
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 16880
Značeno
Děti a buvoli
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 16926
Herbst Jaroslav
Veltrusy - Zámeček přátelství
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 16876
Neznačeno
Útočníci
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16925
Chagall Marc
Kresba k bibli
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Číslo položky: 16945
Demartini Eduard
Stojící žena
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 16933
Freiheit Ludwig
Kovář
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 22 000 Kč
Číslo položky: 16934
Buchálek Vladimír
Akty - Velký formát
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 17388
Marčan
Mělnické šumivé
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky: 16922
Herstein Adolf Eduard
Dům v krajině
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 17385