Podzimní aukce 2022

Hložník Vincent - označeno
U stánku
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Číslo položky: 16276
Jaroněk Bohumír
Chalupa u lesa
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky: 16306
Špála Václav
Ležící žena
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 16331
Nesignováno .
Oldřich a Božena
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 16279
Hněvkovský Jaroslav
Dívka na pláži
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 25 000 Kč
Číslo položky: 16240
Nesignováno .
Kníže Břetislav unáší Jitku
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 16278
Béla Iványi Grünwald
Kytice ve váze
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 16241
Cerman Josef
Svítání nad zimní krajinou
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 16272
Metzler Jan
Podvečer
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky: 15890
Kohout Alois
Malostranské střechy
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 16247