Podzimní aukce 2022

Lukášek Alois
Akt
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 16372
Jirotková Pavla
Kosatce
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Číslo položky: 16363
Bauch Jan
Autoportrét
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky: 15879
Bauch Jan
Tři motivy
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Číslo položky: 15880
Monogramista
U fotografa
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Číslo položky: 16435
Hanák Mirko
Ležící kráva
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Číslo položky: 16436
Hlavsa Václav
Tůň v lese
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 16427
Engelmüller Ferdinand - označeno
Lesní tůň
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 35 000 Kč
Číslo položky: 15974
Pešan Josef
Loď na řece
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 15934
Nesignováno .
Den na vsi
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 16383