Zimní aukce 2022

Uprka František
Neščasná vojna
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Číslo položky: 14351
Neznačeno
Žena
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 14372
Značeno
Žena s dítětem
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 14377
Neznačeno
Kamasutra - Indie
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 14376
Jágr Miloslav
Ptáci
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Číslo položky: 14454
Nesignováno .
V šantánu
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 14103
Toman František
Sedící muž
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Číslo položky: 14507
Fiala Josef
Vesnické scény
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky: 14473
Barbera Hanna
Flinstounovi
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 14413
Svobodová Julie
Kočky a děvčátko
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 14087