Jarní aukce 2021

Yayoi Kusama
Žlutá dýně ( pumpkins)
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 12555
Kutálek Jan
Don Quijote a Sancho Pancha
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Číslo položky: 11306
Horejc Jaroslav
Dívka s hroznem
Vyvolávací cena: 7 000 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Číslo položky: 12542
Lankáš Julius
Kameník
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 12447
Neznačeno
Hodiny rámové
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 12346
Paderlík Arnošt
Ležící akt
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky: 12539
Kučera Václav
Svítání nad rybníkem
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Číslo položky: 12377
Tichý Karel
Chorvatsko
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 11978
Zátiší s rumem
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 12495
Zich Rudolf
Léto
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 12550