Letní aukce 2019

Malínský Jaroslav
Krajina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 100 Kč
Číslo položky: 8808
Klímová Lucie
Kamenný Přívoz
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 8694
Knotek O.
Moře
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 8820
Hejna Václav
2 kusy : akvarel a litografie
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8752
Randa Karel
Dívčí akt
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 8308
Smetana Arnošt
Zima
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Číslo položky: 8738
Nowak Franz
Zátiší s ovocem a džbánkem
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 8768
Nesignováno .
Kytice lučního kvítí ve džbánu
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Číslo položky: 8812
Suchý Jiří
Kabaret
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky: 8924
Dalí Salvador
Resurrection of the flesh
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky: 8933