Letní aukce 2019

Nesignováno .
Dva voskové portréty
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 8286
Neznačeno
Jan Nepomucký
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Číslo položky: 8239
Neznačeno
Příbramská madona
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Číslo položky: 8873
Neznačeno
Řezaný podstavec
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 8628
Neznačeno
Sloupkové hodiny
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Číslo položky: 8858
Moser Sklo
Šest sklenic
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 8758
Jaroněk Alois
Dóza a vázička
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 8765
Značeno
Liška a jezevčík
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 8853
Neznačeno
Dívka s dítětem, slánka a pepřenka
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8857
Neznačeno
Šťastná rodina
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky: 8849