Letní aukce 2019

Steinský Josef
Svatojánské proudy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky: 8956
Nesignováno .
Černá madona Svatotomská
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Číslo položky: 8833
Hauk (Staněk) Vilém František
Pro dřevo
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 7 000 Kč
Číslo položky: 8950
Nesignováno .
Madona
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 15 300 Kč
Číslo položky: 8310
Benka Martin
Matica Slovenská
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Číslo položky: 8671
Monogramista
Svatý Jeroným
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 6 100 Kč
Číslo položky: 8483
Nesignováno .
Oplakávání Krista
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky: 8434
Nesignováno .
Pana Marie Klatovská
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Aktuální cena: 7 900 Kč
Číslo položky: 8078
Nesignováno .
Poslední večeře
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Číslo položky: 8370
Neznačeno
Puty
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Číslo položky: 8851