Letní aukce 2017

Tichý František
Pauza na obálku pro Vyšehrad
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky: 5439
Jiroudek František
Stromovka
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Číslo položky: 5430
Špála Václav
Odpočívající dívka
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 8 500 Kč
Číslo položky: 5379
Nesignováno .
Rámové hodiny
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Číslo položky: 5362
Seidl Václav
Starý dub
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky: 5378
Andreas Achenbach - Nesignováno
Plachetnice na moři
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky: 5361
F.J. Dyck
Romantická krajina s mlýnem
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 18 000 Kč
Číslo položky: 5360
Nesignováno .
Muchomůrky
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky: 5438
Nesignováno .
Holandský motiv
Vyvolávací cena: 50 000 Kč
Aktuální cena: 50 000 Kč
Číslo položky: 5330
Stein Václav
Na pastvě
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Číslo položky: 5326