Číslo položky: 12177
Dívka v růžové
popis: Litografie, rozměry Listu :21, x14 cm, tisková plocha : 14,5 x 8,5 cm, signováno tužkou. Sbírka -Vladimír Mikule.
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
25.01.2021 20:42
800,00 Kč | 25.1.2021 20:38:29 |