Číslo položky: 12190
Odysseus
popis: Barevná serigrafie, dvojlist 30 x 42 cm rozměr tisku: 16 x 12,5 cm, značeno a datováno v sítu, 1983, signováno fixem. , Báseň, signováno autorem. Sbírka -Vladimír Mikule.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
25.01.2021 20:20