Číslo položky: 12166
Stan a bouda
popis: litografie/papír, rozměr 16,2 x 11,3 cm, signováno vpravo dole s datací, vlevo číslováno 58/75, uvedeno v soupisu díla pod číslem 68, nerámováno, volný list. Sbírka -Vladimír Mikule.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 800 Kč
3 800 Kč
1 200,00 Kč |
1 100,00 Kč |