Číslo položky: 11894
popis: litografie č. 24/200, rozměr 29,5 x 20,5 cm, signováno. Sbírka Vladimíra Mikule
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč