Zpět na aukce Suchánek Vladimír
popis: litografie č. 24/200, rozměr 29,5 x 20,5 cm, signováno. Sbírka Vladimíra Mikule
o autorovi: Grafik
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč