Číslo položky: 11887
EX. Libris
popis: Litografie, rozměr tiskové plochy:16 x 8,5 cm.List: 21 x 13,5 cm. Signováno tužkou
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
1 500,00 Kč |
1 300,00 Kč |