Nesignováno .
Číslo položky: 11872
Moje sledované obrazy Růžový oleandr
popis: Kombinovaná technika, rozměry ve výřezu pasparty : 27,5 x 20 cm, značeno razítkem autora, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

07.12.2020 21:20