Číslo položky: 11790
Milenci 1
popis: Litografie, rozměr listu: 40 x 30 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |